Hakkımızda

  
Kuğu Tic. Ltd. Şti. kalite yönetim sistemi gereklerinden ödün vermeyen, teknolojik yeniliklere duyarlı, müşteri odaklı, şeffaf yönetim anlayışı, dinamik ve yetkin kadrosunun özverili çalışmaları ile sahip olduğu kalite yönetim sistemini sürekli iyileştirerek sektöründe her zaman en üst sıralarda olacaktır. 150 yıllık bir geçmişe sahip olan dünya hijyen devi CWS ürünlerinin Türkiye distribütörlüğünü yapmaktayız. Yüksek ürün çeşitliliği ve kaliteyi CWS ürünleri ile siz müşterilerimize her zaman en iyi şekilde sunuyoruz…Endüstriyel temizlik malzemeleri, kimyasalları, kağıt grupları ve alanında en başarılı ve en iyi şirketlerden birisi olmak. Müşterilerine ise vermiş olduğu hizmet kalitesinin hazzını yaşatmak, fayda üretmeyi temel alan prensiple hareket ederek ideal olanı ideali isteyenle buluşturan ülke, toplum, müşteri ve çalışanlarımız için değer yaratma çabasını ilke edinen bir kuruluş olmak..
Vizyonumuz
Endüstriyel temizlik kimyasal üretim ve satış ile satış sonrası alanında tekniği, kalitesi ve hizmeti ile ülke ekonomisine dolayısı ile ülkesine katma değer yaratan bir marka olmak.
Best WordPress Plugins
Best WordPress Plugins
Premium WordPress Plugins
Kalite Belgeleri

Tüm sektörel yeterlilik ve standardizasyon kriterleri gerektiren söz konusu sistemleri kurduğumuzu ve saygın belgelendirme ve denetim kuruluşlarınca belgelendirdiğimizi bilgilendirmekten gurur duyarız.

İletişim
İnönü Mahallesi Ulusu Caddesi No: 133 Ataşehir / İSTANBUL
Copyright © 2019 CWS Turkiye